Thursday, 1 March 2012

Wristlet and some circles

 On Sunday I was at Main Quilt Festival in Aschaffenburg. My quilt got the 3rd place in the contest. I will show you more detailed photos of it in the next blogpost.

Last days I have an impression, that I constantly sew... sew... and sew some more... and still have lots to do. Do you also have such days?
Yesterday I've sewn a small item for FTLOS swap - a linen wristlet with a bird:

Ostatnio mam wrazenie, ze ciagle szyje, szyje i szyje i nic mi tej roboty nie ubywa... ciagle cos jest nie skonczone, ciagle cos mnie pogania... az czasami mam ochote zamknac pokoj z maszyna na klucz i nie wchodzic tam przez co najmniej miesiac, bo juz mam dosc... Tez macie czasem takie dni?
W ostatnia niedziele bylam na Main Quilt Festival'u in Aschaffenburgu. Moj quilt zdobyl III miejsce. Napisze troche o tym (+wstawie wiecej zdjec quiltu) w nastepnym poscie. 
Wczoraj udalo mi sie dokonczyc torebke na wymianke:And I continue working on 'Pathfinder' quilt (I made a project and bought fabrics for this quilt more than half a year ago, and somehow didn't have the courage to start; finally I started to cut fabric and sew about a week ago). Lots of circles need ironing:

I jakis czas temu, chyba ze 2 tygodnie bedzie, zaczelam szyc (a raczej ciac...) nastepna gore quiltu. 'Pathfinder', ktory zaprojektowalam daaawno temu i ktory czekal na realizacje, a raczej czekal, az nie bede sie bala szyc kolek. Teraz mam duzo kolek do wyprasowania:


Some are already ironed:

Czesc juz jest gotowa do nastepnego etapu szycia:


And now I started with the last elements of the blocks. Still much to do...

I dzis zaczelam przygotowywac ostatnie elementy blokow. Zanim skoncze, to jeszcze pewnie z tydzien minie...


How many recent projects have you started which are now waiting to be finished now?

A ile wy macie teraz rozpoczetych projektow? Czy moze nalezycie do tej grupy, ktora nie zaczyna nic nowego szyc, zanim nie skonczy poprzedniego projektu?


13 comments:

 1. Gratulacje!!! To było oczywiste, że bez nagrody nie wyjedziesz:) czekam z niecierpliwością na relację!

  ReplyDelete
 2. Oh far too many!! I'm very good at starting but not so good at the finish!

  ReplyDelete
 3. do znudzenia będę mówić że uwielbiam Twoje prace :D

  no i ja też mam na sumieniu kilka rozpoczętych prac które tylko czekają na wenę by wreszcie zostały ukończone :D

  ReplyDelete
 4. Love that wee wristlet! And, err, let's not talk about my in progress pile, okay? ;o)

  ReplyDelete
 5. Congrats on 3rd place! Thats impressive! I've swamoed myself with half finished projects :s... this weeks goal is to catch up on things, while still keeping the house clean!

  ReplyDelete
 6. Gratuluję wygranej!!! Twój wspaniały quilt zdecydowanie na nią zasłużył. To było oczywiste!!! Nawet w gronie profesjonalistów Twój talent został zauważony i wyróżniony:)
  Jeżeli chodzi o rozpoczęte prace,to raczej staram się nie zaczynać nowej przed skończeniem poprzedniej:) No chyba,że jest to duży quilt,od którego muszę czasem odpocząć... Wówczas chętnie sięgam po coś nowego:)

  ReplyDelete
 7. yes i also have too many,congrats on your win.xx

  ReplyDelete
 8. Your wristlet is beautiful. And I am looking forward to seeing your quilt, some of my favourite fabrics there. I can't bear to think of my To Do list, it's getting quite silly.

  ReplyDelete
 9. świetna ta mała torebusia, gratuluję zauważenia i docenienia ale Twoich prac trudno nie zauważyć i nie docenić. Pracę szyję jedną no czasami dwie na raz, do następnej leżą już przygotowane tkaniny i projekty, następna w trakcie szycia powstaje w głowie bo ta którą akurat szyję już mi się nudzi:) a chciałabym żeby był jeden dzień gdy nie zadzwoni telefon, gdy nikt , nic nie będzie chciał i będę mogła zamknąć się w pracowni - hi hi

  ReplyDelete
 10. Stunning circles! The wristlet is beautiful too :)

  ReplyDelete
 11. brawo za III miejsce na wystawie !!!wiedziałam ze będziesz w pierwszej trojce :-D co do szycia to czasem mam zaczęte dwie trzy na raz w tej chwili kończę dwa na raz i trzy następne czekają w pudełkach na zaczęcie

  ReplyDelete
 12. That wristlet is so cute!!!!!! I want! :)

  ReplyDelete
 13. Congrats on 3rd place!! I'm enjoying reading how you made it

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...