Friday, 15 March 2013

International Quilt Day with The Quilt ShowInternational Quilting Day is on Saturday, May 16, and Alex Anderson and Ricky Tims, hosts of The Quilt Show, want quilters, sewers and crafters to help them celebrate International Quilting Day by seeing what's going on in today's quilting world.  They are opening up free access to over 140 of their shows from their www.thequiltshow.com website beginning Friday, March 15, through Sunday, March 17, and there will be terrific prizes from companies we know and love like Bernina, GAmmill, Superior Threads, AccuQuilt, C&T Publishing, RJR Fabric.  Ricky and Alex will have gift baskets to give away too.  The grand prize is a new BErnina 550QE sewing machine! 

W sobote jest Miedzynarodowy Dzien Patchwork. Z tej okazji, Alex Anderson i Ricky Tims - prowadzacy i zalozyciele The Quilt Show otwieraja dostep do ponad 140 filmow z tutorialami dla wszystkich quilterow. Trzeba sie zarejestrowac na  stronie www.thequiltshow.com, a filmy beda dostepne od piatku do niedzieli. W tym czasie mozna sie tez zapisac na losowanie nagrod, w tym maszyny do szycia Bernina. 
To tak w skrocie. Wszystko na stronie jest niestety po angielsku. Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc troche czasu i obejrzec kilka filmow z tutorialami (bo na losowanie sie juz zapisalam :D).

3 comments:

  1. O, a ja przegapiłam....
    wszystko przez to okropne lenistwo w weekendy...

    Mam nadzieję, że Tobie udało się co nieco podejrzeć? I trzymam oczywiście kciuki w losowaniu nagród!

    ReplyDelete
  2. Asiu, dziękuję za wiadomość, jesteś kopalnią wiedzy gdzie i co się dzieje w świecie quiltu. Dzięki Tobie wiele filmów obejrzałam:) ale w wielu pokazach gdy dochodziło do miejsca na którym najbardziej zależało żeby podejrzeć, nie było pokazane:) Frajdę miałam wielką zobaczyć tyle technik i prac:)

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...