Saturday, 14 September 2013

Plans for the future

I just updated the last giveaway post with Anchor PP pattern (I also made some photos of the block finally). 

A lot is happening lately around me. Like last year was very peacefull and I could really focus on sewing, this year I'm happy when I have 2 half days in a week to sew something. I'm working on next PP blocks for Pape-ARRR! Piecing Adventures and some additional PP patterns, I have a project to prepare for a publication, I try to finish two projects for blog-hops and I'm getting married next year ;) so most of my time is spent on planning and organising everything.

I guess that means no big (modern) projects like lap quilts till next year. I want to start working on art quilt though. I have almost everything what I need and with a bit of luck at the beginning of October I will start.

Post z rozdawajka juz uzupelniony o liste zwyciezcow (dodalam tez wreszcie zdjecia bloku, ktore dopiero wczoraj zrobilam). 
Oj, duzo sie u mnie dzieje w tym roku. Duzo wiecej niz zwykle i duzo wiecej niz to, do czego przywyklam. Tygodnie mijaja w tak szybki tempie, ze az strach. W tamtym roku moglam sobie spokojnie szyc, a w tym ciesze sie, gdy mam wolne 2 popoludnia w tygodniu, zeby nadrobic i wykonczyc czekajace projekty. 
Pracuje nad kolejnymi blokami PP z pirackiej serii (i nie tylko), mam projekt dla magazynu do uszycia (juz zaczelam ale w tym tempie zajmie mi to jeszcze ze 3 tygodnie), dwa zaplanowane blog-hop'y no i wychodze za maz (i nie wracam) w nastepnym roku ;) wiec wiekszosc czasu ostatnio spedzam na planowaniu wesela i rezerwowaniu terminow. 

Raczej do nastepnego roku nie bede szyla duzych quiltow w nowoczesnym stylu, bo po prostu nie bede miala kiedy. Poza tym, chce wreszcie zaczac prace nad art quiltem (a nawet dwoma, bo plany i materialy ma na dwa). Zaczne od malowania na materiale:


10 comments:

 1. Super plany na przyszłość. :) Może to jeszcze za wcześnie, ale życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia... a na szycie zawsze się jakieś wolne chwile znajdą... :) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Congratulations on your wedding!!

  ReplyDelete
 3. Życzę pomyślnej realizacji planów i tych osobistych i tych zawodowych.

  Jestem mile zaskoczona wygraną, dziękuję ! No, teraz dopadły mnie obawy, czy dam radę....
  Serdecznie pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 4. It'll be nice to see how your art quilting goes.

  ReplyDelete
 5. Congratulations on the wedding! And I hope you have a chance to find a nice balance, I look forward to seeing your art quilt.

  ReplyDelete
 6. Też mam wrażenie czasem, że doba jest za krótka:) Życzę rychłej realizacji wszystkiego co zaplanowałaś:)

  ReplyDelete
 7. Asiu, bardzo ucieszyły mnie wiadomości i życzę Tobie , Wam, wiele słonecznych chwil i wspólnych zwariowanych pomysłów na czas wolny:) Już teraz zaczynam czekać na Twoje qrt quilty żeby nacieszyć oczy:) zawsze z wielką przyjemnością wkraczam w Twój artystyczny świat :)

  ReplyDelete
 8. Wspaniale zapowiada się wiec cały następny rok :DDD
  Serdecznie pozdrawiam!

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...