Thursday, 17 October 2013

Saying hallo to CraftFabric

Today I wanted to welcome new sponsor - polish patchwork CraftFabric.
It's one of the biggest ones in Poland and was started in 2010 by Dominik and Marta. Among the variety of fabrics, fabric bundles and pre-cuts, they are also offering all you need to sew patchwork - rotary cutters, mats, interfacing, books, threads, etc. CraftFabric also sponsors patchwork workshops and courses in Poland, organised by my two great friends - Marzenna and Gosia


Dzisiaj chcialam powitam sklep CraftFabric w gronie sponsorow.
CraftFabric powstał w 2010 roku i obecnie jest jednym z największych sklepów w Polsce oferujących nie tylko tkaniny patchworkowe, ale również szeroką gamę akcesoriów - mat i noży krążkowych, linijek i szablonów do pikowania, ocieplin i flizelin, polarów minky i nici, a wszystko to w konkurencyjnych cenach.
Zarówno wielbiciele tradycyjnych wzorów patchworkowych, jak i tych nowoczesnych znajdą coś wśród oferty sklepu. W sklepie znajdziecie największych producentów tkanin i akcesoriów patchworkowych: Robert Kaufman, Michael Miller, RJR, Fabriquilt, Lecien, Olfa i innych. Warto również nadmienić, że sklep CraftFabric posiada najszerszą w Polsce gamę jednolitych tkanin z serii Kona Cotton firmy Robert Kaufman. Wkrótce pojawia się na Facebooku :)
CraftFabric jest takze sponsorem kursow patchworkowych, ktore prowadzone sa przez moje dwie drogie quiltowe kolezanki - Marzenne i Gosie.
2 comments:

  1. Uwielbiam zakupy w CraftFabric ... właśnie skończyłam nieskomplikowaną narzutę z użyciem charm paków Everlastings.Szycie z tych materiałów to czysta przyjemność ...każdy powinien spróbować !

    ReplyDelete
  2. Sounds like a great store, congrats.

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...